Posnet Thermal XL2 ONLINE - Drukarka fiskalna

Thermal XL2 ONLINE avernet
Thermal XL2 ONLINE kup teraz
Thermal XL2 ONLINE kup teraz

fiskalizacja, za, zlotowke, 1, zl, pln, avernet, lodz, kasy, drukarki, fiskalne

Opis produktu

Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

ONLINE

Połącz się z Centralnym Repozytorium Kas tak, jak jest dla Ciebie najwygodniej. Thermal XL2 ONLINE umożliwia to na kilka sposobów. Czy masz drukarkę podłączoną do POS'a po USB, a Twój POS ma dostęp do Internetu? Świetnie, bo nie musisz inwestować w dodatkową infrastrukturę w sklepie. Wykorzystaj port USB do połączenia z CRK. Jeśli masz taką możliwość podłącz drukarkę do CRK po LAN/Ethernet - to najszybsza i najłatwiejsza metoda. Potrzebujesz komunikacji bezprzewodowej? Zamów drukarkę z opcją WiFi.

E-Paragon

Drukarka Thermal XL2 ONLINE umożliwia wysyłanie e-paragonów. Pozwoli Ci to być gotowym na wprowadzenie elektronicznych potwierdzeń sprzedaży do Twojego biznesu. Według nowego prawa to nabywca decyduje, czy chce otrzymać tradycyjny paragon, czy jego wersję elektroniczną.

Diament wśród drukarek fiskalnych

Jeśli potrzebujesz kompaktowego urządzenia, zapewniającego optymalną prędkość wydruku, posiadającego różne wyświetlacze, które dobierzesz odpowiednio do miejsca sprzedaży – to właśnie ta drukarka jest dla ciebie. Posiada także istotną funkcję tunelowania portów COM, co pozwala na podłączenie do drukarki dodatkowych urządzeń, np. skanera kodów kreskowych, wagi a nawet dodatkowego wyświetlacza.

Sam zdecyduj o aranżacji

Drukarkę Posnet Thermal XL2 ONLINE proponujemy Ci w trzech wersjach konstrukcyjnych z różnymi wyświetlaczami: standardowym LCD (na chorągiewce), wolnostojącym LCD lub wbudowanym w pokrywę drukarki OLED. Istnieje również możliwość produkcji drukarki w wersji z wyświetlaczem podwieszanym LCD (oferta niestandardowa, realizowana na zamówienie klienta). Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi oferty masz pełną swobodę wyboru drukarki najbardziej pasującej do Twojego miejsca sprzedaży.

Do supermarketu, hurtowni lub kina

Drukarka Posnet Thermal XL2 ONLINE doskonale sprawdza się w dużych obiektach handlowych, super i hipermarketach, na stacjach paliw lub w hurtowniach, a także w kinach, teatrach, muzeach czy szpitalach. Często korzystają z niej właściciele hoteli, restauracji, salonów samochodowych, centrów rekreacji.

Wygodna obsługa serwisowa

Kanał serwisowy jest interfejsem komunikacyjnym, który pozwala na korzystanie z funkcji serwisowych bez wpływu na działanie programu sprzedażowego. Pozwala to na wygodną obsługę serwisową urządzenia bez przerywania pracy na stanowisku kasowym.

Dla kogo:

  Drukarka fiskalna polecana dla:
 • dużych obiektów handlowych
 • super i hipermarketów
 • stacji paliw
 • hurtowni
 • kin
 • teatrów
 • muzeów
 • szpitali
 • hoteli
 • restauracji
 • salonów samochodowych
 • centrów rekreacji

Dane techniczne:Zobacz PDF

Dane techniczne urządzenia oraz najważniejsze funkcje.

Cena:

2649,00 PLN netto (2", standardowy)
2749,00 PLN netto (2", OLED)
2799,00 PLN netto (2", standardowy + wifi)
2749,00 PLN netto (3", standardowy)
2849,00 PLN netto (3", OLED)
2899,00 PLN netto (3", standardowy + wifi)

Akcesoria: kliknij, aby sprawdzić w zakładce `Akcesoria`

Szuflada MK330 220,00 PLN netto
Szuflada MK350 245,00 PLN netto
Szuflada SKL 440,00 PLN netto