Usługi internetowe

Usługi internetowe

W ramach usług internetowych oferujemy Państwu tworzenie aplikacji webowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb , dzięki który firma zdobędzie dostęp do szerokiego grona klientów oraz uzyska pozytywny wizerunek wśród firm. Projektujemy strony internetowe z systemem zarządzania treścią z własnym serwerem WWW.

tworzenie-stron-internetowych-dla-firm-lodz
W naszych projektach wykorzystujemy technologie takie jak ASP.NET, Silverlight, PHP, JAVA, HTML, HTML5, oraz bazy danych MS SQL, MySQL.

Wśród usług proponujemy tworzenie, utrzymywanie, administrowanie aplikacjami internetowymi. Jesteśmy otwarci na konsultację i doradztwo w wyborze najlepszego rozwiązania. Zapewniamy wsparcie techniczne, obejmujące pomoc zdalną oraz konsultacje merytoryczne.
Usługi internetowe:

  • własne serwery, które wykorzystują najnowocześniejsze technologie,
  • prowadzenie kont e-mail bez limitów transferu,
  • hosting usług na serwerach,
  • własna domena,
  • stabilność usług,
  • zabezpieczania infrastruktury serwerowni,

Szczegółowe informacje i ceny hostingu znajdą Państwo na stronie : www.vm6.pl

MS Office 365

office-3651-kup-lodz
MS Office 365 to zbiór aplikacji i usług dostępnych z serwerów Microsoft.

MS Office 365 to zbiór aplikacji i usług dostępnych z serwerów Microsoft. W skład produktu Office 365 wchodzi pakiet Microsoft Office oraz hostowane w chmurze wersje produktów serwerowych: Exchange Server, SharePoint Server oraz Lync Server. Usługi są dostarczane i osiągalne przez internet.
Wszystkie produkty dostępne w ramach pakietu Office 365 świadczone online są automatyczne aktualizowane, zatem użytkownik korzystając z produktu zawsze używa jego najnowszej wersji.
Microsoft Office działa w chmurze, co daje dodatkowe korzyści. Zapewnia łatwą współpracę, umożliwia dostęp do poczty e-mail, dokumentów, kalendarzy czy konferencji internetowych. Administracja jest łatwa i bezpieczna. Pakiet Microsoft Office 365 zapewnia wszystkim firmom, bez względu na wielkość, dostęp do zwiększających wydajność rozwiązań przetwarzania w chmurze.
MS Office 365 oferuje nowe sposoby komunikacji. Użytkownicy korzystają ze wszystkich podnoszących wydajność funkcji pakietu Microsoft Office, a jednocześnie mają dostęp do usług przetwarzania w chmurze. Dodatkowo użytkownicy bez względu na miejsce pobytu mogą korzystać z poczty e-mail, dokumentów, kontaktów i kalendarzy. Współpracuje bez zakłóceń z aplikacjami Microsoft Office i innymi stosowanymi już w firmie programami. Pakiet zapewnia stały dostęp do najnowszych aktualizacji oprogramowania Exchange Online, SharePoint Online i Lync Online, a także najnowszą wersję pakietu Office Professional Plus. Aplikacje zostały wyposażone w konsole administracyjną, która jest łatwa w obsłudze, co daje większą kontrole nad funkcjami, ustawieniami i wdrożeniami w całej organizacji.